Newsletter PL

Kubki z nadrukiem szklane do kawy i nie tylko

Każdy z nas pragnie się otaczać przedmiotami estetycznymi, a jednocześnie funkcjonalnymi. Nasze szklane kubki do kawy z nadrukiem z pewnością spełniają oba te kryteria, gdyż są one wykonywane z największą dbałością o detale, a jednocześnie zapewniają duży komfort użytkowania. Kubki są rzeczą praktycznie osobistą. Niemal każda osoba ma swój ulubiony kubek szklany i tylko z niego najchętniej napije się kawy. A jeśli przy tym kubek ma spersonalizowany nadruk, wówczas staje się skarbem, którego właściciel nie odda nikomu! Stąd też, mając na uwadze tą niezwykłą więź właścicieli z tymi przedmiotami, wykonujemy unikalne kubki z nadrukiem do kawy. Dodajmy od razu, że oprócz kubków z nadrukami, wykonujemy także naczynia szklane, również z naniesionymi nadrukowanymi wg życzenia grafikami lub napisami.

 

Technika to podstawa

W naszej pracowni koło Poznania posługujemy się wieloma technikami zdobniczymi, począwszy od klasycznego nadruku „full colour”, poprzez tzw. wybłyszczanie, aż do metody polegającej na nanoszeniu nadruków farbą satynową, doskonale imitującą efekt uzyskiwany przy piaskowaniu. Bazą dla oferowanych przez nas nadruków reklamowych jest porcelana, porcelit (jej tańsza, zbliżona wyglądem odmiana) oraz szkło. Nadruki wykonywane na wyrobach porcelanowych jak również porcelitowych są wypalane w temperaturze 800 – 840°C, co pozwala na uzyskanie trwałości umożliwiającej stosowanie zmywarek mechanicznych dla utrzymania naczyń w należytej czystości. Ponadto codzienny kontakt kubków z gorącą kawą czy herbatą także nie wpływa na trwałość nadruku. Jeśli chodzi o wyroby szklane, temperatura wypalania wynosi 560 – 620°C, dlatego zalecane jest mycie ręczne.

Nasi Klienci, jeżeli zamieszkują Poznań, mają możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru – swojego skarbu z unikalnym nadrukiem – w naszym magazynie, mieszczącym się w Przeźmierowie (okolice Poznania).