Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu i dlatego proponujemy idealne rozwiązanie, które pozwoli Państwu w sposób nietuzinkowy rozpromować własną firmę bądź instytucję. Innymi słowy: zapewnimy Państwu odpowiednią dźwignię! Sprzedajemy kubki i filiżanki reklamowe, a jako ich producent gwarantujemy, że będą wykonane w najlepszej jakości: zarówno od strony technicznej, jak i graficznej.

Producent pod lupą

Firma DABA to grupa kreatywnych specjalistów, która od 2004 r. czuwa nad projektowaniem oraz produkcją porcelanowych i szklanych kubków oraz filiżanek na cele reklamy. Wykonujemy dowolne nadruki technologią kalki ceramicznej i szklarskiej oraz metodą subtech, które następnie utrwalamy w odpowiednich piecach w wysokiej temperaturze (do 900°C). Jest to gwarantem trwałości i odporności mechanicznej naszych produktów. A przy tym dbamy, by wygląd zarówno naszych kubków, jak i filiżanek był nie tylko estetyczny, ale także, by ich forma i wzór na nich przykuwały wzrok. A tym samym – wabiły potencjalnych klientów.

Kubki reklamowe dla każdej firmy

Firma DABA, jako producent towarów najwyższej klasy, to również szybka realizacje zleceń, życzliwa obsługa, konkurencyjne ceny, dbałość o szczegóły i ceramika najwyższej jakości. Nam jako producentom zależy przede wszystkim na satysfakcji naszych Klientów. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, nieustannie inwestując w nowoczesny, profesjonalny sprzęt, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Dystrybucja naszych towarów obejmuje teren kraju jak i zagranicę. Nasze kubki oraz filiżanki reklamowe pomogą Państwa firmie znaleźć nowych odbiorców, a obecnym nie pozwolą zapomnieć – wszak ceramika reklamowa jest dziś sprawdzonym nośnikiem promocyjnym dla firm, instytucji oraz wszelkiego rodzaju producentów! Posiadamy interesujące wzory opakowań, zapewniając tym samym w pełni satysfakcjonujący produkt końcowy. Oferujemy również szeroką gamę innego rodzaju upominków i gadżetów reklamowych, z którymi można się zapoznać na stronie www.daba-group.pl. Zapraszamy!