Newsletter PL

DLACZEGO NASZE KUBKI REKLAMOWE?

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu, stąd proponujemy idealne rozwiązanie, które pozwoli Państwu w sposób nietuzinkowy rozpromować własną firmę bądź instytucję. Innymi słowy: zapewnimy Państwu odpowiednią dźwignię!

 

Producent pod lupą

Firma DABA to grupa kreatywnych specjalistów, która od 2004 r. czuwa nad projektowaniem oraz produkcją  porcelany i szkła na cele reklamowe. Wykonujemy dowolne nadruki technologią kalki ceramicznej i szklarskiej oraz metodą subtech, które następnie utrwalamy w odpowiednich piecach w wysokiej temperaturze (do 900°C). Jest to gwarantem trwałości i odporności mechanicznej, przy jednoczesnym estetycznym wyglądzie.

Firma DABA to również szybka realizacje zleceń, życzliwa obsługa, konkurencyjne ceny, dbałość o szczegóły i ceramika najwyższej jakości. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, nieustannie inwestując w nowoczesny, profesjonalny sprzęt, aby sprostać oczekiwaniom Klienta. Dystrybucja naszych towarów obejmuje teren kraju jak i zagranicę. Nasze kubki reklamowe pomogą znaleźć nowych odbiorców, a obecnym nie pozwolą zapomnieć – wszak ceramika reklamowa jest dziś sprawdzonym nośnikiem promocyjnym dla firm! Posiadamy interesujące wzory opakowań, zapewniając tym samym w pełni satysfakcjonujący produkt końcowy. Oferujemy również szeroką gamę innego rodzaju upominków i gadżetów reklamowych, z którymi można się zapoznać na stronie www.daba-group.pl. Zapraszamy!