• OPIS
  Kubek o klasycznym kształcie ze szkła szronionego, bezbarwny lub w kolorze.
 • POJEMNOŚĆ
  300 ml
 • WYSOKOŚĆ
  95 mm
 • ŚREDNICA
  80 mm
 • DOSTĘPNE KOLORY
  Bezbarwny, zielony, granatowy.

Kubki szronione – producent Daba

W naszej firmie zajmujemy się produkcją wysokiej jakości kubków z nadrukiem. Od niedawna wprowadziliśmy do naszej oferty innowacyjne kubki szronione.

Na czym polega ich wyjątkowość?

Kubki szronione wyróżniają się tym, że ich powierzchnia pokryta jest subtelną, białą warstwą przypominającą szron. Dzięki temu, gdy nalejesz do nich gorący napój, na ściankach tworzy się efekt skraplania – maleńkie kropelki wody spływają po kubku, tworząc wyjątkowy wzór.

Technika szronienia sprawia, że kubki prezentują się wyjątkowo elegancko i stylowo. Będą idealnym uzupełnieniem nowoczesnej, minimalistycznej kuchni lub eleganckiego biura.

Oprócz efektu wizualnego, kubki szronione mają jeszcze jedną zaletę – dłużej utrzymują temperaturę napoju. Dzięki warstewce szronu na ściankach, gorąca kawa lub herbata pozostają ciepłe nawet do 40 minut. W naszej ofercie znajdziecie kubki szronione w kilku rozmiarach i kształtach – od tych małych, 200 ml, idealnych na espresso, po wysokie kubki o pojemności 400 ml, które sprawdzą się przy dłuższym piciu kawy czy herbaty. Kubki można spersonalizować, dodając dowolny nadruk z logiem, imieniem czy unikalnym wzorem.

Zachęcamy do wypróbowania nowości w naszej ofercie – kubków szronionych. To nie tylko modny gadżet, ale i praktyczne naczynie, które sprawdzi się w codziennym użytku.